ODALAR
Standart Oda

Ana ve yan binadaki odalarda taş zemin, banyo (küvet ya da duş/WC), saç kurutma makinesi, telefon, uydu bağlantılı televizyon, mini bar (geliş gününde su ile doldurulur), kasa (ücretli), klima (bağımsız ayarlanabilir), balkon mevcuttur. Odalar min. 1 yetişkin, max. 2+1 kişi için uygundur. 

Aile Odası

Ana binadaki aile odalar 1 yatak odalı olup, taş zemin, 1 banyo (küvet ya da duş/WC), saç kurutma makinesi, telefon, uydu bağlantılı televizyon, mini bar (geliş gününde su ile doldurulur), kasa (ücretli), klima (bağımsız ayarlanabilir), balkon mevcuttur. Min. 1 yetişkin, max. 2+1 kişi için uygundur.  

 

Konfor Oda

Konfor odalar sadece bahçe evlerinde bulunur ve standart iki kişilik oda özelliklerine ilave olarak ayrı bir oturma odasına sahiptir, yatak ve oturma odaları bir ara kapı ile ayrılır, zemin parke olup, 1x banyo (duş/WC), fön, telefon, 2 x uydu bağlantılı televizyon, 1 x mini bar (geliş gününde su ile doldurulur), kasa (ücretli), 2 x klima (bağımsız ayarlanabilir), balkon mevcuttur. Min.1 yetişkin, max. 4 kişi için uygundur.